Оніміння пальців - поширене відчуття, яке може бути викликано різними причинами, від тимчасового стискання нерва до прихованих захворювань.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяСаме тому на сторінці rehab.drob було названо деякі основні причини цього стану:
Синдром зап'ястного каналу: цей стан здавлює серединний нерв на зап'ястя, що призводить до оніміння або поколювання у великому, вказівному та середньому пальцях. Рухи, що повторюються, такі як друкування, часто погіршують симптоми, особливо вночі.
Шийна радикулопатія: також відома як затискання нерва в шиї, це може викликати оніміння і поколювання, яке поширюється на руки та пальці. Поширені причини включають грижу міжхребцевих дисків та вікову дегенерацію хребта.
Синдром Рейно: цей стан звужує дрібні артерії в пальцях, що зазвичай спричинено холодом або стресом. Зниження циркуляції крові може викликати оніміння, а уражені пальці можуть виглядати блідими або синюшними.
Ревматоїдний артрит : аутоімунне захворювання, яке викликає запалення суглобів, що призводить до оніміння, поколювання та печіння в обох руках.
Синдром кубітального каналу: цей стан здавлює ліктьовий нерв, який проходить збоку від мізинця, викликаючи оніміння безіменного пальця та мізинця і, можливо, тупий біль у лікті.
Рідше оніміння пальців може бути результатом дефіциту вітаміну B1, розсіяного склерозу, інсульту або проблем зі спинним мозком.
Тимчасове оніміння часто проходить при зміні становища чи незначній зміні життя. Однак, якщо цей стан зберігається, зверніться до лікаря для ретельного обстеження, щоб запобігти більш серйозним причинам і вивчити відповідні методи лікування.
Читайте також:
Як насправді правильно чистити вуха: всі припускаються великої помилки, використовуючи палички
Українцям виплатять величезні суми: хто отримає до мільйона гривень за здоров'ям
Все залежить від групи крові: хто має підвищені ризики на ранній інсульт